1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد از پیشگامان صنعت نمایشگاهی در خاورمیانه است. این شرکت در سال 1372 تاسیس و از سال 1377 بهره برداری از آن با هدف توسعه صنعت نمایشگاهی و تسهیل تبادلات تجاری در منطقه صورت پذیرفت. اکنون با بهره گیری از تسهیلات فنی پیشرفته و خدمات تخصصی، فعالیتهای نمایشگاهی و همایشی خود را در سطح منطقه ارائه می نماید.


نمایشگاه بین المللی مشهد همسو با روند رو به رشد صنعت نمایشگاهی جهان با:

- توسعه سرفصلهای جدید نمایشگاهی

- توسعه روابط داخلی و بین المللی با سازمانها و انجمنهای مرتبط

- توسعه فضاهای نمایشگاهی و مکمل های آن

- بکارگیری روشها و تکنولوژی روزآمد

  مطابق با مشخصات این صنعت پیش می رود. تا ضمن ایفای نقش عمده خود در ترویج و تقویت اقتصاد ، توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و توسعه تجارت خارجی، پاسخگوی نیازهای غرفه داران و بازدیدکنندگان و ارائه خدماتی مناسب به آنها باشد. این نمایشگاه ، سالانه بیش از سه میلیون نفر بازدیدکننده در طول برگزاری بیشاز 60 عنوان نمایشگاهی بین المللی و تخصصی  در فضایی قریب به 550000 مترمربع داشته است.

  نمایشگاه مشهد در 10 مارچ ساال 2005، عضو انجمن جهانی صنعت نمایشگاه (UFI)، بزرگترین سازمان نمایشگاهی جهان، گردید و سه نمایشگاه آن : نمایشگاه صنعت و فلزات و معادن، نمایشگاه کامپیوتر و نمایشگاه پزشکی موفق به اخذ تاییدیه رسمی این انجمن شدند. UFI فراگیرترین انجمن صنعت نمایشگاهی جهان است که در حال حاضر 768 عضو در 87 کشور پنج قاره جهان دارد.

  این نمایشگاه همچنین در سال 1385 به عضویت IAEE درآمد. انجمن بین المللی مدیریت نمایشگاه IAEE در جهت ارتقا رشد و توسعه صنعت نمایشگاهی در سرتاسر جهان فعالیت می کند. اعضای این انجمن از متخصصانی تشکیل شده که نمایشگاهها و رویدادها و کنفرانس ها را در مراکر نمایشگاهی خصوصی و عمومی برگزار ، سازماندهی و حمایت می کنند.

  سیستم مدیریت کیفیت برمبنای استاندارد ایزو 9001 با هدف اثبات توانایی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در ارایه خدماتی دارد که خواسته های مشتری و الزامات قانونی مربوطه را برآورده می نماید و هدف آن ارتقای رضایت مشتری است. گواهینامه استاندارد ایزو 9001 در 15 مهرماه 84 برای اولین بار در ایران در نمایشگاه بین المللی مشهد صادر شده و تا این تاریخ هنوز در کشور منحصر به فرد است. فرایند طراحی ، مستندسازی، ممیزی و بهبود سیستم مدیریت کیفیت نمایشگاه بر مبنای الگوی استاندارد بین المللی در نمایشگاه مشهد صورت می گیرد.